Menu Zamknij

ProstEro – tabletki na prostatę. Hit czy kit? Opinie, działanie, cena oraz gdzie kupić?

prostero - tabletki na prostatę

ProstEro jest suplementem diety łączącym w sobie funkcje wspomagające prawidłowe działanie prostaty oraz eliminujące zaburzenia erekcji. Po środek ten sięgają mężczyźni, którzy chcą w kompleksowy sposób wyeliminować problemy seksualne oraz cieszyć się witalnością. Już sama nazwa produktu sugeruje, że mamy do czynienia ze środkiem o dwutorowym działaniu. Opakowanie produktu opatrzone jest twarzą greckiego boga miłości, dzięki czemu od razu wiadomo, dla kogo przeznaczone są recenzowane tabletki. Przyznam, że ProstEro nieco mnie zaciekawił, więc postanowiłem przyjrzeć się suplementowi nieco bliżej. Zapraszam do recenzji, w której przeczytasz o działaniu produktu, składzie oraz opiniach konsumentów.

Szukasz skutecznego środka na zwiększenie libido oraz zaburzenia erekcji? Sprawdź mój test tabletek Eron Plus!

W trosce o zdrowie prostaty

Utrudnione oddawanie moczu to jeden z sygnałów mówiących, że mogło dojść do przerostu gruczołu krokowego. Strumień moczu o niewielkim ciśnieniu oraz uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza to dodatkowe objawy sugerujące, że mężczyzna boryka się z problemami ze strony prostaty. Pamiętajmy, że w takim wypadku należy udać się do lekarza w celu uzyskania porady oraz podjęcia ewentualnego leczenia. Niekiedy wystarczy wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, a czasem konieczne jest odwiedzenie urologa. Personel medyczny może zlecić stosowanie leków lub suplementów diety mających na celu zahamowanie przerostu gruczołu krokowego oraz łagodzenie objawów towarzyszących problemom z prostatą.

ProstEro – tabletki na prostatę i potencję

Stosowanie suplementów diety na prostatę to dość częsta praktyka, której zadaniem jest wsparcie męskiego zdrowia. Jednym ze środków jest ProstEro, który dedykowany jest mężczyznom chcącym podnieść libido, wyeliminować zaburzenia erekcji utrudniające stosunek oraz zahamować występowanie objawów związanych z przerostem prostaty.

W jaki sposób działa ProstEro?

  • Zmniejsza dolegliwości bólowe, skurcze oraz uczucie pieczenia.
  • Hamuje potrzebę częstego oddawania moczu.
  • Podnosi libido oraz zwiększa popęd seksualny.
  • Eliminuje problemy z erekcją.

ProstEro – skład tabletek

Zaletą tabletek na prostatę jest ich naturalny skład, który sprawia, że środek jest bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych. Składniki zawarte w tabletkach działają delikatnie i dzień po dniu przyczyniają się do lepszego funkcjonowania gruczołu krokowego.

Składniki tabletek na prostatę ProstEro

prosteroPalma sabałowa – roślina, która przez wielu uznawana jest za najlepsze naturalne remedium na problemy z prostatą. Pierwsze doniesienia na temat skuteczności palmy sabałowej w leczeniu przerostu gruczołu krokowego sięgają XIX wieku. Mimo, że roślina od setek lat uznawana jest za środek wspomagający męskość, jej działanie nie zostało do końca wyjaśnione. Naukowcy uznają, że ekstrakt z owoców palmy sabałowej przyczynia się do zredukowania aktywności enzymu (5-α-reduktazy), który przekształca testosteron do DHT czyli 5α-Dihydrotestosteronu. Niestety podwyższony poziom tego hormonu może sprzyjać powiększeniu gruczołu krokowego, co niesie za sobą różne objawy np. parcie na pęcherz czy potrzebę częstego oddawania moczu. Badacze uznają, że za skuteczność palmy sabałowej odpowiadają zawarte w jej owocach fitosterole.

Palma sabałowa jest także uznanym środkiem wspomagającym walkę z łysieniem. 5Α-Dihydrotestosteron przyczynia się do łysienia androgenowego. Wysoki poziom hormonu DHT odpowiedzialny jest za miniaturyzację mieszków włosków, co w dłuższej perspektywie prowadzi do zanikania włosów.

Drugim składnikiem suplementu diety ProstEro jest śliwka afrykańska. Owoc ten, podobnie jak palma sabałowa, jest źródłem dobroczynnych fitosteroli, które pozwalają zachować równowagę gospodarki hormonalnej oraz wpływają na prawidłowe funkcjonowanie cewki moczowej i moczowodu. Fitosterole obecne w owocach śliwki afrykańskiej zmniejszają napięcie cewki moczowej i moczowodu, dzięki czemu przyczyniają się do usprawnienia oddawania moczu. Z kolei przeciwzapalne działanie fitosteroli pozwala łagodzić stany zapalne gruczołu krokowego.

Wyciąg z pestek dyni to trzeci składnik suplementu diety ProstEro. Dynia to owoc pełen ważnych składników odżywczych, ale na dużą uwagę zasługują także same pestki dyni. Są one źródłem magnezu, fosforu oraz cynku. To właśnie z uwagi na ten ostatni minerał pestki dyni zalecane są mężczyznom, którzy borykają się przerostem gruczołu krokowego. Cynk to minerał, który gromadzi się w gruczołach płciowych i wspomaga ich prawidłowe działanie. Z tego też powodu panowie powinni zadbać o zbilansowaną dietę lub włączyć suplementację, by poziom cynku był zawsze w normie. Pestki dyni zawierają wspomniane fitosterole, które hamują działanie DHT, a tym samym mogą przyczynić się do wyeliminowania problemów z prostatą. Przeprowadzone badania pokazały, że cynk przyczynia się do produkcji męskiego hormonu płciowego – testosteronu.

ProstEro – cena

Suplement diety ProstEro to koszt ok. 160 zł za jedno opakowanie, w którym znajdziemy 20 kapsułek. Warto zapoznać się z ulotką dotyczącą dawkowania. Zalecane dawkowanie obejmuje 3 tabletki dziennie, zatem łatwo wyliczyć, że jedno opakowanie produktu wystarczy na ok. 7 dni kuracji. Osoby planujące przynajmniej miesięczną kuracją, muszą liczyć się z wydatkiem 640 zł.

Jeśli chodzi o ProstEro i cenę w aptece, produkt jest całkowicie niedostępny w aptekach.

Co ciekawe suplement diety ProstEro występuje również w formie kropli, które należy stosować po rozpuszczeniu w wodzie. Takie rozwiązanie może okazać się bardziej komfortowe dla osób, które nie lubią połykać dużych tabletek.

ProstEro – gdzie kupić?

prostero
Produkt można spotkać również w takiej wersji

Suplement ProstEro można kupić na oficjalnej stronie producenta. Rekomenduję zakup właśnie z tego źródła, gdyż to gwarancja otrzymania oryginalnego i kompletnego produktu. Różnego rodzaju portale aukcyjne oferują produkty w niższych cenach, ale bardzo konkurencyjna oferta cenowa często oznacza, iż mamy do czynienia z podróbką. Warto mieć na uwadze ten fakt zanim zdecydujemy się na zakup.

Złożenie zamówienia na stronie producenta sprowadza się do podania podstawowych danych jak imię i nazwisko oraz numer telefonu. Następnie zlecenie trafia do realizacji i otrzymujemy zwrotny kontakt telefoniczny, w którym konsultant potwierdza dane, adres do wysyłki oraz wybraną formę zapłaty.

Niestety produkt nie jest opatrzony gwarancją, która pozwalałaby na zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów.

ProstEro – opinie konsumentów

Przed zakupem suplementu diety na potencję warto przeczytać, co mężczyźni sądzą o danym produkcie i czy są zadowoleni z efektów. Postanowiłem sprawdzić jak to wygląda w przypadku tabletek ProstEro. Opinie w większości przypadków są neutralne. Panowie podkreślają, że cena preparatu oraz jego wydajność zdecydowanie nie idą w parze, bowiem koszt miesięcznej kuracji jest zdecydowanie wysoki.

Niezależnie od kosztów, wielu mężczyzn po zastosowaniu tabletek ProstEro zauważyło poprawę w funkcjonowaniu gruczołu krokowego oraz łatwiejsze oddawanie moczu.

Oto wybrane opinie z forum internetowego poświęconego męskim problemom seksualnym:

Miewam problemy z oddawaniem moczu oraz uczuciem niepełnego opróżnienia pęcherza. Mój lekarz zalecił mi stosowanie naturalnych suplementów diety, których działanie wspomoże funkcję gruczołu krokowego. Wypróbowałem kilka dostępnych na rynku środków, w tym również Prostero i muszę przyznać, że wszystkie działają podobnie. Nie widziałem żadnej różnicy w działaniu pomiędzy tańszymi i droższymi preparatami. W związku z tym po co przepłacać?

Prostero to dobre tabletki na prostatę, ale zdecydowanie zbyt drogie i wystarczą na krótki czas. Po kilku dniach regularnego stosowania odczułem poprawę w oddawaniu moczu. Dobry ziołowy skład to główna zaleta tego produktu. Gdyby nie wysoka cena, z pewnością kupiłbym więcej.

ProstEro – czy warto?

Problemy natury seksualnej jak i problemy z prostatą dotyczą coraz większej ilości przedstawicieli płci męskiej, również tych młodszych. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że tego typu problemy wymagają konsultacji lekarskiej. Wielu mężczyzn nie decyduje się na wizytę i rozmowę z doktorem, ponieważ uważają to za upokarzające doświadczenie. Personel medyczny jest przede wszystkim po to, by móc postawić diagnozę i wdrożyć leczenie. Podczas wizyty lekarskiej warto omówić ze specjalistą stosowanie naturalnych suplementów diety, które mają stanowić wsparcie dla prostaty.

Chcąc być sprawnym seksualnie i uniknąć problemów z prostatą warto przede wszystkim zadbać o dietę na potencję oraz odstawić używki, które niszczą nasze zdrowie. Stosowanie suplementów diety ma sens, kiedy dbamy o siebie, uprawiamy sport, ale potrzebujemy naturalnego wsparcia w postaci kropli czy tabletek. Moja rada – zrewiduj swój styl życia, sprawdź dokładnie co jesz oraz pijesz i w jakich sytuacjach odczuwasz dolegliwości związane z prostatą. Dzięki temu z pewnością uda Ci się uniknąć przykrych dolegliwości.

Opublikowany wTabletki na prostatę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *