Menu Zamknij

Priligy – cena w aptece, opinie, działanie dapoksetyny, gdzie kupić? Ważne info o tabletkach!

Priligy

Priligy to lek, który swe działanie opiera na wydłużeniu czasu niezbędnego do wytrysku oraz przyczynia się do utrzymania kontroli na wytryskiem. Wielu mężczyzn z powodu zbyt szybkiej ejakulacji odczuwa rozczarowanie, frustrację oraz popada w kompleksy. Priligy to tabletki na przedwczesny wytrysk, które mają na celu wyeliminować istniejący problem. Lek przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych mężczyzn od 18 lat do 64 lat. Jeżeli ciekawi Was, jak działa ten produkt, jaka jest jego cena w aptekach, gdzie kupić oraz jakie są opinie o tabletkach, zapraszam do przeczytania artykułu.

Uwaga! Poniższy tekst został opracowany wyłącznie w charakterze informacyjnym i nie zastępuje porady medycznej. Aby otrzymać diagnozę oraz uzyskać informacje na temat sposobów leczenia należy udać się do lekarza. Możliwe jest także skorzystanie z konsultacji medycznej online, podczas której można kupić lek Priligy.

Priligy – tabletki na przedwczesny wytrysk

Priligy to tabletki na przedwczesny wytrysk zawierające w składzie – w zależności od produktu – 30 mg lub 60 mg dapoksetyny. Tabletki mają okrągły kształt, są szarego koloru, a na ich powierzchni umieszczono liczbę „30” lub „60”, co odpowiada ilości substancji czynnej zawartej w leku.

Tabletki na przedwczesny wytrysk Priligy, zaliczane są do grupy leków zwanych SSRI – selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny. Lek ten pozwala utrzymać kontrolę nad wytryskiem oraz wydłuża czas, jaki potrzebny jest do ejakulacji.

Na temat dapoksetyny w zakresie leczenia przedwczesnego wytrysku można przeczytać w badaniach z 2012 r.

Pamiętaj jednak, że tabletki na opóźnienie wytrysku to nie jedyna metoda pozwalająca zachować kontrolę nad ejakulacją. Wielu pacjentów oprócz samych środków farmaceutycznych korzysta także z terapii poznawczo-behawioralnej, ćwiczeń, specjalnych prezerwatyw czy ziół. Więcej na ten temat napisałem w artykule dotyczącym przedłużenia stosunku.

Od tej pory będziesz mógł kochać się dłużej

Kiedy nie należy stosować leku Priligy?

Tabletek na przedwczesny wytrysk Priligy nie należy stosować, gdy:

 • pacjent ma uczulenie na dapoksetynę lub jakikolwiek inny składnik leku,
 • w przypadku problemów z sercem np. niewydolność serca, zaburzenia rytmu serca,
 • jeśli u pacjenta kiedykolwiek wystąpiły omdlenia,
 • jeśli pacjent kiedykolwiek zmagał się z manią lub ciężką depresją,
 • jeśli pacjent stosuje: inhibitory monoaminooksydazy (MAO), tiorydazynę, leki przeznaczone do leczenia depresji, lit, linezolid, tryptofan, dziurawiec zwyczajny, tramadol, leki przeciwmigrenowe.

Więcej na temat stosowania Priligy wraz z innymi lekami można przeczytać w ulotce dołączonej do opakowania leku. W tym celu warto także skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie leku Priligy należy omówić z lekarzem, gdy:

 • pacjent nie ma zdiagnozowanego przedwczesnego wytrysku,
 • pacjent cierpi z powodu innych problemów seksualnych np. zaburzenia erekcji,
 • pacjent cierpi z powodu zawrotów głowy wynikających z niskiego ciśnienia,
 • pacjent stosuje substancje psychoaktywne,
 • pacjent spożywa alkohol,
 • pacjent miał krwawienia,
 • pacjent miał problemy z krzepliwością krwi,
 • w pacjenta stwierdzono padaczkę,
 • u pacjenta występują problemy z nerkami,
 • pacjent ma jaskrę lub choroba ta mu zagraża.

Priligy – efekty uboczne

Priligy jak każdy lek może powodować występowanie działań niepożądanych, chociaż nie znaczy to, że u każdego one wystąpią.

Konieczne jest przerwanie stosowania leku Priligy i zgłoszenie się do lekarza, gdy:
 • u pacjenta wystąpiły drgawki, omdlenia lub zawroty głowy po zmianie pozycji na stojącą
 • u pacjenta wystąpiły wahania nastroju,
 • pacjent ma myśli samobójcze lub chce wyrządzić sobie krzywdę.
Działanie niepożądane występujące bardzo często (mogą pojawić się u więcej niż 1 na 10 pacjentów)
 • nudności, zawroty głowy, bóle głowy
Działanie niepożądane występujące często (mogą pojawić się u mniej niż 1 na 10 pacjentów)
 • lęki, drażliwość, pobudzenie, uczucie niepokoju, drętwienie, mrowienie, problem z osiągnięciem erekcji, zaczerwienienie twarzy, nadmierna potliwość biegunka, zaparcia, gazy, bóle brzucha, wymioty, wzdęcia, zmęczenie, ospałość, trudności w zasypianiu, obrzęk błony śluzowej nosa, podwyższone ciśnienie krwi, problemy z koncentracją, obniżony popęd seksualny, szumy uszne, problemy z widzeniem, niestrawność, suchość w ustach.
Działanie niepożądane występujące niezbyt często (mogą pojawić się u mniej niż 1 na 100 pacjentów)
 • omdlenia lub zawroty głowy w sytuacji zmiany pozycji na siedzącą, wahania nastroju, większa czujność i podniecenie, dezorientacja, zmniejszony popęd płciowy, trudności z osiągnięciem orgazmu, apatia, osłabienie, stany depresyjne, przemęczenie, uczucie gorąca, zaburzenia widzenia, niskie lub wysokie ciśnienie krwi, świąd skóry oraz zimne poty, uczucie wirowania, zgrzytanie zębów, zaburzenia smaku.
Działanie niepożądane występujące rzadko (mogą pojawić się u mniej niż 1 na 1000 pacjentów)
 • zawroty głowy pojawiające się po wysiłku, nagła senność oraz nagła potrzeba wypróżnienia.

Priligy – cena

Lek Priligy może zostać sprzedany wyłącznie na receptę. Jedno opakowanie zawierające 3 tabletki o dawce 30 mg w każdej tabletce kupimy za ok. 80 zł. Przypadku dawki większej tj. 60 mg, musimy liczyć się z wyższą ceną ok. 100 zł. Dla wielu mężczyzn cena tabletek Priligy jest wysoka, ale działanie leku skutecznie rekompensuje poniesiony koszt.

Priligy – gdzie kupić?

Po otrzymaniu recepty po lek należy udać się do apteki, gdzie farmaceuta wyda lek lub jego zamiennik (o ile istnieje).

Gdzie kupić Priligy przez internet?

Priligy na przedwczesny wytryskTabletki Priligy można kupić także poprzez Internet. Dla przykładu: apteka internetowa Treated oferują konsultację lekarską online, podczas której należy wybrać dawkę leku. Dodatkowo należy wypełnić także ankietę medyczną, w której znajdują się ważne pytania dotyczące zdrowia pacjenta. W dalszej kolejności ankieta zostanie przekazana lekarzowi do analizy, a ten zdecyduje czy pacjent kwalifikuje się do leczenia lekiem Priligy. W przypadku pozytywnej odpowiedzi, lekarz wypisuje receptę na lek, przekazuje ją do realizacji aptece, a ta z kolei wysyłka lek Priligy na adres domowy pacjenta. Dostarczeniem przesyłki zajmuje się firma kurierska, a cała procedura ma niezwykle dyskretny charakter i trwa zaledwie 24 godziny!

Uwaga! Cena usługi w Aptece Treated obejmuje: konsultację lekarską online, wypisanie recepty, przekazanie recepty do realizacji oraz niezwłoczną wysyłkę leku na adres pacjenta.

Czy można kupić Priligy bez recepty?

Uwaga! Na wielu portalach oraz stronach z anonsami można znaleźć oferty sprzedaży leków brzmiące np. „sprzedam Priligy bez recepty”. Ostrzegamy przed tego typu ogłoszeniami, ponieważ oferowany lek może być niekompletny lub nieoryginalny, a wówczas jego stosowanie może mieć groźne konsekwencje dla zdrowia lub życia.

Priligy można kupić przez Internet. Wystarczy skorzystać z konsultacji lekarskiej online oferowanej przez aptekę Treated. Jest to dyskretny sposób na zakup leku w sposób całkowicie zgodny z prawem.

Priligy – zamiennik

Wiele osób rozczarowanych jest nieco wysoką ceną leku Priligy. Zamiennik tego produktu niestety nie istnieje. Jedyne dostępne tabletki na przedwczesny wytrysk zawierające dapoksetynę to Priligy. Oczywiście na rynku istnieje sporo innych środków mających uchronić przed przedwczesnym wytryskiem, ale zazwyczaj są to suplementy diety o ziołowym składzie, których stosowanie wymaga cierpliwości, by zauważyć pierwsze efekty. Ich skuteczności nie da się jednak porównać z lekiem Priligy.

Priligy – opinie

Większość mężczyzn, którzy sięgnęli po tabletki opóźniające wytrysk, jest zadowolonych z efektów. Co Panowie sądzą o Priligy? Opinie są różne, ale większość facetów przyznaje, że środek spełnia swe zadanie i działa skutecznie dając szybko zauważalne efekty. Lek pozwala pozbyć się frustracji, rozczarowania oraz kompleksów, jakie niesie za sobą przedwczesny wytrysk, dlatego mężczyźni cenią lek Priligy. Opinie negatywne zazwyczaj dotyczą efektów ubocznych jakie mogą pojawić się (ale nie muszą) podczas stosowania leku. Dodatkowo panowie przyznają, że cena leku mogłaby być nieco niższa, bowiem w niektórych aptekach za opakowanie zawierające 3 tabletki trzeba zapłacić niemalże 400 zł. Jest to dość duży koszt.

Podsumowanie

Priligy jest skutecznym lekiem na opóźnienie wytrysku. Wielu mężczyzn zadowolonych jest z jego stosowania, jednak należy pamiętać o zapoznaniu się z treścią ulotki leku, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zapytać lekarza. Dodatkowo należy poinformować personel medyczny o wszystkich możliwych przeciwwskazaniach, które mogą wykluczyć pacjenta z kuracji lekiem.

Opublikowany wLeki na potencję

To może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *