Menu Zamknij

Jak powiększyć penisa? 6 popularnych technik na zwiększenie rozmiaru członka

mężczyzna

Jak powiększyć penisa, by być zadowolonym z rozmiaru? Czy jest to w ogóle możliwe do wykonania? Dostępnych jest kilka metod powiększania członka. Niektóre z nich uważane są za wysoce skuteczne, inne natomiast mają przypiętą łatkę daremnych. Niezależnie od efektów, warto przyjrzeć się dostępnym sposobom wpływania na rozmiary przyrodzenia.

Wielu mężczyzn uważa, że dopiero dorodnych rozmiarów „sprzęt” pozwoli im poczuć się w pełni męskim i zapewnić kobiecie satysfakcjonujący orgazm. Seksuolodzy podkreślają, iż panowie często zapominają o tym, że w sypialni nie liczy się rozmiar, a ważna jest także gra wstępna, technika oraz wspólna znajomość ciał. Niemniej jednak niekiedy dochodzi do sytuacji, iż członek jest zbyt mały, a kobieta w czasie stosunku nie odczuwa przyjemności. Wprawia to mężczyzn w zakłopotanie, kompleksy oraz powoduje zamykanie się w sobie. Panowie szukają pomocy oraz środków, dzięki którym na własnej skórze sprawdzą, jak powiększyć penisa.

Moja recenzja jest o tyle ciekawa, że osobiście przez miesiąc czasu testowałem jedną z metod powiększenia członka. Przyjmowałem tabletki powiększające penisa, dlatego ta technika jako pierwsza powędrowała na ruszt. Zapraszam do przeczytania recenzji.

Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki powiększające członka to najpopularniejsza metoda manipulowania rozmiarem i jednocześnie technika najbardziej kontrowersyjna. Wielu mężczyzn na myśl o tabletkach z pewnością popuka się w głowę. Należy pamiętać, że składniki zawarte w tego typu produktach mogą różnie wpływać na organizm i co za tym idzie – przynosić zróżnicowane efekty.

tabletki na powiększenie penisa

Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów mających przyczynić się do zwiększenia rozmiaru członka w czasie erekcji. Fora internetowe przepełnione są informacjami o suplementach, a wiele z nich jest nieznanych i ma podejrzany skład. Jeżeli już przy składzie jesteśmy, warto sięgnąć po środki zawierające w składzie: l-argininę, ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z palmy sabałowej oraz ekstrakt z buzdyganka naziemnego.

Kierując się dostępnymi w internecie informacjami oraz opiniami, wiele wskazywało na to, że powinienem sięgnąć po tabletki powiększające penisa Member XXL. Tak też zrobiłem.

Moja przygoda z tabletkami powiększającymi członka

kapsułki member xxlTak jak wcześniej wspomniałem, sięgnąłem po suplement diety Member XXL. Dlaczego? Przede wszystkim przez dużą ilość pozytywnych informacji oraz opinii o tym środku. Ponadto produkt cechuje się naturalnym składem, co jest dla mnie istotne z uwagi na alergię.

Efekty stosowania suplementu odczułem już po pierwszym dniu testów. Moje libido znacznie wzrosło, a w kroku pojawiło się uczucie przyjemnego, delikatnego mrowienia, które powodowało w głowie gonitwę erotycznych myśli. Po kilkunastu dniach regularnego stosowania tabletek na powiększenie penisa nie miałem problemów z erekcją. Wzwód pojawiał się na każde moje zawołanie, a żyły na członku stały się mocno widoczne. Kiedy miałem erekcję i obejmowałem mój „sprzęt”, odnosiłem wrażenie, że to nie mój penis. Był wyraźnie większy, grubszy i twardy niczym maczuga. W tym momencie wiedziałem już, że Member XXL to jest tym, czego szukałem. Ale uwaga, jeżeli ktoś liczy, że tabletki zmienią rozmiar członka o 10 cm, to może się mocno rozczarować. Jeżeli chodzi tzw. „ulepszacze męskości”, doskonałe efekty zaobserwowałem także po zastosowaniu tabletek na erekcję Eron Plus.

W jaki sposób działają tabletki na powiększenie penisa?

Tego typu produkty często zawierają L-argininę, która przyczynia się do produkcji tlenku azotu. To z kolei prowadzi to rozluźnienia naczyń krwionośnych (również w tkankach penisa) i sprawia, że podczas erekcji do prącia dopływa większa ilość krwi. O efektach suplementacji L-argininą można przeczytać w badaniach przeprowadzonych w 2011 r. Systematyczne stosowanie tabletek pozwala cieszyć się większym rozmiarem penisa w czasie wzwodu. Znikają problemy z erekcją, a w zamian wzrasta apetyt seksualny.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Metoda ta popularna była kilka lat temu, ale nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak powiększyć penisa stosując ćwiczenia? To dość proste. Potrzebna będzie jedynie systematyczność, czas oraz dyskretne miejsce. Po sieci krąży wiele poradników z instrukcjami. Regularne stosowanie ćwiczeń powiększających penisa przyczynia się do wydłużenia oraz pogrubienia członka. Dodatkowym efektem są silniejsze erekcje.

Faceci, którzy skorzystali z ćwiczeń powiększających penisa, zaobserwowali, że „sprzęt” nabrał pokaźniejszych rozmiarów. Efekt ten zauważalny jest nie tylko podczas wzwodu, ale również, gdy mały przyjaciel swobodnie zwisa w bokserkach.

ogórek w kształcie penisa

Co ciekawe, zwolennicy tej techniki powiększenia członka, jako kolejne zalety wymieniają: korekcję kształtu przyrodzenia, zwiększenie produkcji spermy oraz objętości wytrysków. Ponadto regularne stosowanie ćwiczeń może okazać się wybawieniem dla krótkodystansowców, których bolączką jest przedwczesny wytrysk.

Stosując ćwiczenia powiększające członka należy pamiętać o rozgrzewce. Sprowadza się ona do ogrzania penisa za pomocą letniej wody lub ręcznika w niej namoczonego.

Wybór ćwiczeń zależy wyłącznie od Ciebie. Jak już wspomniałem, w sieci dostępnych jest wiele poradników, z których warto korzystać. Z pewnością będą w nich zawarte takie techniki jak rozciąganie czy jelqing. Pamiętaj jednak – nic na siłę, by nie sprawić sobie krzywdy i nie zadać bólu.

Pompki powiększające penisa

Czy wiesz, jak powiększyć penisa stosując pompkę? Jest to specjalne urządzenie, które nakłada się na członka. Działanie pompki sprowadza się do wytworzenia próżni, co sprawia, że tkanki penisa ulegają rozszerzeniu, a ich objętość zwiększa się. Jednorazowe użycie pompki sprawi, że członek pozostanie powiększony na kilka godzin. Zwolennicy urządzeń pompujących przekonują, że regularne stosowanie tej techniki pozwala zwiększyć rozmiary przyrodzenia na stałe.

pompki powiększające penisa

Inne korzyści płynące ze stosowania pompki powiększającej penisa to silniejsze erekcje oraz zintensyfikowane orgazmy.

Powiększenie penisa z ekspanderem

Ekspander lub ekstender to urządzenie powiększające penisa, którego nazwa wzięła się od angielskiego słowa „extend” oznaczającego „wydłużenie”. Urządzenie to zakłada się na penisa w trakcie spoczynku. Producenci ekspanderów zalecają noszenie ich przez kilka godzin dziennie. Siła trakcji sprawia, że tkanki prąca ulegają wydłużeniu.

ekspadner rozciągający penisa

Technika ta pozwala uzyskać trwałe efekty, choć wymaga poświęceń i cierpliwości. Dzięki ekspanderowi możliwe jest powiększenie członka o nawet 3 centymetry.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

O tym jak powiększyć penisa kwasem hialuronowym można przekonać się w specjalistycznym gabinecie, w których pracuje wykwalifikowany personel. Zabieg zwiększenia rozmiarów penisa za pomocą kwasu hialuronowego zazwyczaj wykonywany jest z zastosowaniem miejscowego znieczulenia np. za pomocą kremu Emla. Metoda znieczulająca dobierana jest indywidualnie przez chirurga.

Pacjent zostaje ułożony w wygodnej pozycji, która ułatwia lekarzowi przeprowadzenie zabiegu. Sprowadza się on do wykonania podskórnych nakłuć za pomocą igieł. W ten sposób zostaje wstrzyknięty kwas hialuronowy postaci żelu. Jest to metoda niezwykle skuteczna i bezpieczna, co potwierdzają wyniki badań opublikowane w 2011 r.

powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Rezultaty powiększenia penisa kwasem hialuronowym zauważalne są natychmiastowo. Dzięki tej metodzie mężczyzna może zyskać nawet do 5 cm więcej w obwodzie oraz ok 3 cm więcej w długości.

Minusem tej techniki powiększającej członka jest fakt, iż kwas hialuronowy nie daje trwałych efektów, ponieważ ulega pełnemu wchłonięciu po ok. 2 latach od wykonania zabiegu. W takim przypadku konieczne jest powtórzenie zabiegu.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to niewątpliwie zabieg dający szybsze i lepsze efekty niż tabletki, pompki czy ekspandery, jednak należy liczyć się w wydatkiem przekraczającym 3 tys. złotych.

Chirurgiczne powiększenie penisa

Wielu mężczyznom włosy stają dęba na myśl o takim zabiegu. Operacyjne powiększenie penisa jest techniką inwazyjną. Duża część członka ukrywa się pod powłokami i przymocowana jest do kości łonowej. Wykorzystując ten fakt, chirurg wykonuje zabieg polegający na wysunięciu na powierzchnię ukrytych części prącia.

chirurgiczne powiększanie penisa

Chirurgiczne powiększanie członka obarczone jest pewnym ryzykiem, do którego można zaliczyć np. zaburzenia erekcji. Decydując się na powiększanie penisa tą metodą warto wybrać renomowaną klinikę oraz udać się na konsultacje, podczas których lekarz poinformuje pacjenta o wszystkich niezbędnych zaletach, przeciwwskazaniach oraz potencjalnym ryzyku.

Mimo tego, że operacyjne powiększanie rozmiarów członka to metoda najbardziej skuteczna, niewielu mężczyzn decyduje się na ten krok. Większość facetów nie chciałaby, żeby ktoś „majstrował” przy interesie.

Jak powiększyć penisa? Podsumowanie

W artykule przedstawiłem 6 najpopularniejszych metod, dzięki którym można powiększyć penisa. Z pewnością technik tych znalazłoby się, ale jednak to właśnie te sposoby cieszą się największą popularnością wśród facetów. Pozostaje postawić pytanie: czy naprawdę warto powiększać penisa? Przede wszystkim polecam skupić się na odkrywaniu nowych doznań, które sprawią, że kwestia rozmiaru członka zejdzie w sypialni na dalszy plan.

Opublikowany wArtykuły i porady

To może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *